iparking

iparking

חניה תנועה ותחבורה

כנס חניה 2017 חלוקת אותות הוקרה לעוסקים בתחום

צחי תבורי תיבא

אני רוצה לקרוא לכאן לד"ר מיכאל מיקי מירו שאותו אני מכיר כ-40 שנה, איש רשות השידור הרבה שנים, מחיאות כפיים לגוף הזה. לא רק איש, אלא מנהל בכיר ברשות השידור ומנהל בכיר ברשות השידור, בבקשה אדוני. אני קודם כשלא היית אמרתי מילה בענין הזה, הוא ד"ר ואני ד"ר. בכל אופן, הוא היה גם בכיר מאוד בקול ישראל רשת ב' אולי ירצה לומר מילה. הוא עזב מיוזמתו לפני כמה חודשים ולא עבר את תהליך ההשפלה אתמול בערב. ד"ר מירו יחלק את אותו ההערכה לאנשים וארגונים שתרמו לחניה בישראל. אני רוצה להודות לכם. בזה תם חלקי פה, תודה רבה לכם.

מיקי תודה רבה, ונתכנס כי זה אירוע חגיגי שנועד לסכם, נציע לכולם לבוא ולשבת לכבד את מקבלי האותות. הנושא של תנועה, תחבורה וחניה בכל סדר שלא תיקחו זה הנושא של המאה הזאת, אבל כנראה של עוד הרבה מאות קדימה ואם לא נדע להתכונן לקראת מה שקורה ודיברו על 300,000 מכוניות בשנה, אם מישהו יודע אנו מזמן חצינו את השלושה מיליון. הרבה יותר. כמה? כמעט ארבעה מיליון כלי רכב בישראל, זה פשוט מטורף. חשבו על כל קילומטר, לא לחינם נאמר שעל כל מטר כביש יש כמה מכוניות שמוזמנות בנמל.

אז צריך לקחת או יש שתי אפשרויות: או להירגע, עוזבים את המכוניות מה שלא סביר להניח שיקרה, או שנמצא פתרונות ויש תחבורה ציבורית ונדבר על הכל במהלך, לפי מקבלי האותות מי שנמצא.

האותות הם של כנס חניה ישראל לתנועה ותחבורה, גם מגזין חניה שעוקב מאז 2001 אחר כל הסיפור, נראה נושא איזוטרי יש עיתון חניה, מה?! על מה! רואים את הפתרונות החשובים שיש בתחום הזה, אז אתה אומר עכשיו הבנתי.

אז ניקח את המיקרופון שיהיה נח יותר, והראשון שאנחנו נותנים לו הוא לצערנו לא פה, אבל צריך לפעמים לפרגן, בכלל, אם תשימו לב לאותות, הם מסודרים ממשל: אם מדברים על ממשלה ושלטון מקומי, עסקים, כולם שותפים פה וחברה אזרחית –ארגונים.

הראשון הוא חבר הכנסת ישראל כץ שר התחבורה, שאני חושב שאין עוררין על כך שהוא אחד השרים הפעילים בתחום הזה שלקח תמיד ברצינות. מאיר חן, יקבל את האות בשם ישראל כץ שמוביל בדרכים יפהפיות, והנה בבקשה. לעלות, כן אנחנו נעלה ונעשה את הכל. ישראל כץ יקבל על תרומתו לפיתוח תחבורה בעשור האחרון בישראל וישר כח באמת. אז באמת תעביר לישראל ושיהיה בהצלחה וגם בתחום שלך הוא תחום מאוד חשוב. היום התחום הכי חם והכי חשוב ואנחנו נדבר הרבה על נושא התחבורה הציבורית, כי אם מדברים על חניה ובעיות של תנועה, תחבורה ציבורית זהו אחד הפיתרונות. הבא בתור, אגב אפשר למחוא כפיים. למרות שהוא לא פה. הוא ישמע שהקהל היה שקט? איזה כיף שלא באתי…. אפשר לשלוח לו תמונות של מחיאות כפיים.

אות הוקרה למר משה אמסלם מנהל אגף בכיר רגולציה, שוב, תחבורה ציבורית, על פעילותו להסדרת הרכבות בישראל ותרומתו לעידוד הציבור לשימוש ברכבת כתחבורה ציבורית משה יישר כח על הפעילות, כל הכבוד.

ושימו לב שדגש מיוחד ניתן לנושא של התחבורה הציבורית, וגם שדיברנו על שר התחבורה מדובר על הפעילות בתחום הציבורי מעבר לכבישם ומחלפים.

איך אפשר בלי רכבת ישראל הקו המרי לירושלים רכבת ישראל, על החזון להקמת עורק תחבורה, דרור סופרו בבקשה. מהמיזם החשוב, מי שרוצה לשמוע שיבוא לפאנל מחר. אבל זה כן. אם אנו יודעי שכבר בחודש מרס 2018, נשמע מחר. ופתרתם את כל הבעיות, אבל צריך לתת חותמת אנו בונים עליכם, גם במחירים טובים.

אות הוקרה מוענק לרויטל מנהלת אגף לשירותי חניה של עיריית ירושלים על חדשנות טכנולוגית בתחום החניה. רויטל אולי היא מחפשת חניה עכשיו? היא בדיון וראוי לציין שהיא עובדת עירייה שב17:30 מתחילה דיון. היא תקבל את זה באופן אישי. עובדת ציבור שעושה את עבודתה בצורה ראויה.

כעת, חברת אחוזת החוף על הובלת תחום החניה בישראל, פעילות החברה למודל הראוי לרשויות המקומיות בישראל. המנכ"ל החדש הוא כבר שנה מר שרלי בן סימון. יישר כח. רגע לחיצת יד.

אות הוקרה מוענק לחברת עדן ופיתוח כלכלי, על תרומתה לפיתוחם הכלכלי של איזורי מסחר בירושלים נושא חשוב. חברת עדן. הנה הוא פה. בבקשה. חברת עדן. יישר כח.

טוב. כפי שאמרנו, דיברנו על אנשי ממשל סיימנו את פרק הממשל. החברה בנויה ממשל עסקים וחברה אזרחית. כעת לחברה האזרחית לארגונים וולנטריים, אור ירוק על פעילותה רבת השנים ומאבקה החיוני להצלת חיים ולצמצום הקטל בכבישים.

יניב יעקב, יצא לנו לשוחח בתוכנית מספר פעמים. נושא חשוב ויישר כח המשיכו לעשות את הפעילות היפה. עוד ארגון אזרחי ותראו איזה יופי שיש חיבור של עמותות, של ממשלה ועסקים ויישר כח. ואתם נולדתם לאיש עסקים, אבי לאור שהקים את הארגון הנפלא. שיהיה בהצלחה ויישר כח.

כעת ארגון שהתחיל בירושלים, 15 דקות, גיל יעקב, מנכ"ל אגודת 15 דקות על פעילותה, אני מכיר את גיל עוד שנים כשהיה ילד באוניברסיטה וגם היה מנכ"ל, איש שחי בחברה הישראלית ולקח לעצמו את הנושא של תחבורה ציבורית וזה מסר לכולנו כמה הנושא חשוב ויישר כח על פעילותכם של כל הארגונים ושתצליחו.

יופי. עכשיו, דיברנו היינו בממשל, בחברה האזרחית, עכשיו הסקטור הפרטי כי אמרנו איזה יופי שכולם משלבים ידיים בכינוס הזה כינוס מאוד מעניין שמאפשר לנו באמת להכיר את כל הדברים.

מר צחי תבורי מייסד חברה תיבא חניה בארץ ובעולם. אין להקל ראש בדברים הללו וכעת אנו רואים כמה זה חשוב לחיים שלנו תודה ויישר כח.

אות הוקרה מוענק לעו"ד עמית קדם מנכ"ל מייסד חברת סנטרל פארק. על תרומתו הרבה להתמקצעות בתחום הפעלת החניונים בישראל.

אות הוקרה למר יוסי קורדובה מנכ"ל נכסי אריאל לתרומתו לניהול החניונים והנכסים בישראל. יישר כח.

ואות הוקרה מוענק למר בן דגני מנכ"ל אריאל רירמזור, למובילה בתחום ניהול ובקרת תנועה ובקרת חניה. מגיע הנציג יקבל, זו חברה שלא ניתן לפספס בשום מקום. יישר כח.

כעת אות הוקרה מוענק לאלו שעושים לנו את החיים בחניה קלים יותר, אני כמה זמן גילוי נאות משתמש בזה, רועי אלבז מנכ"ל חברת פאנגו, על תרומתו.

ואי אפשר להתעלם בעצם מהאקזיט הגדול שהיה בתחום התחבורה, לצערנו לא הגיע לכאן מישהו, אך איננו יכולים בכנס ישראל לחניה, תנועה ותחבורה, ופיני שהוא מנכ"ל הכנס אמר שגם אם הם עסוקים ונמנע מהם להגיע, חברת מובילייאי ומגיע להם מחיאות כפיים מובילה בתחומה על פיתוח מערכות  מצילות חיים למניעת תאונות דרכים והובלת מדינת ישראל לקדמת הטכנולוגיה העולמית בפיתוח הרכב האוטונומי. עכשיו הזכרנו את מגזין החניה. מגזין חניה שפועל מ-2001, ובעצם, מבקש להוקיר את אלו שסייעו בכלל בתחום הזה. וגם סייעו להצלחת הכנס. כנס שבאמת עד כה לא יודע מה תחושתכם, אני מאוד נהנה פה. אז כפי שאומרים על פי עניות דעתי.

שי, תודה רבה.

אות הוקרה מוענק למר דרור פרינץ, מנכ"ל שייידט בכמן על תרומתו.

אות הוקרה מוענק לחברת שיידט את בכמן על תרומתה לתחום ניהול.

יאיר הורוביץ מחיאות כפיים.

אות הוקרה מוענק לגב' מיכל קרסני על הובלת אירגון המהנדסים ומעמד המהנדס האזרחי בישראל.

אות הוקרה לחברת אמי מתום על קידום החברה בישראל.

וכבר ראינו את הנציגות שלהם, לחברת פארקומות, על תרומתה לקידום תחום מתקני החניה בישראל. מיקי.

אות הוקרה מוענק לחברת פרומוט, מתקני חניה, באמצעות מתקני חניה. אפי? לא נמצא פה.

וכעת, אות הוקרה לחברת סייפר פלייס על החדשנות, בתחום אכיפת עבירות מבוססות וידאו ומידע בעולם. אורי קריב. מחיאות כפיים. בעצם רותמים את הבינה המלאכותית לטובת החיים שלנו.

וכעת אנו מוקירים את חברת ספייסיק על תרומתה לקידום החדשנות בתחום החניה בישראל ופיתוחה של מערכת חניה חכמה.

זאת חברת הייטק שניה, שהיא חברה ישראלית שעושים פיתוחים מקוריים כחול לבן. מחיאות כפיים ליזמים שהולכים לכיוונים האלה.

אות הוקרה לחברת מטאל פארקינג על קידום בעיות חניה בישראל. מי מגיע? עוזי לוין. מה החברה שלכם? מערכות אדום ירוק בחניונים ושיתוף פעולה. הנה שילוב ידיים.

אנו רוצים שקצת תכירו מה שלא הספקתם להכיר במהלך היום.

אות הוקרה לחברת פארקינג 38 לפיתרונות חניה מבוססי רובוטיקה, זה לא מה שהיה פעם. איזה כיף.

וכעת אות הוקרה מוענק לחברת יוארטויז'ן.

אות הוקרה מוענק לחברת סברלופון על פיתוח פתרונות תקשורת ייחודיים בתחבורה, והנה רואים, הנציג פה. בועז.

וכעת אנו עם חברת IPI על קידום החניה בישראל.

עוד אות הוקרה לחברת יוניטרוניקס על קידום מערכות מתקדמות בארץ ובעולם, ואני חושב שעל כל הפעילות הזאת מגיע יישר כח ענק, הציבור לא ממש יודע, אתם יודעים ועושים את זה, אנחנו רק תמיד מקטרים למה אין פתרונות חניה, וכשאנו מגיעים שחניה חסומה, והנה רואים שיש פתרונות עם המערכות הרובוטיות, ראיתי אחת כזאת בירושלים, במרכז ירושליםף כשאתה רואהמ גדל מסתובב, ראיתי את הפלא הטכנולוגי, זה רק תחילתו של פלא טכנולוגי, ישר כח לכל העוסקים במלאכה.

פיני ברשותך, אקח את ההובלה. מכיון שיש לי אות הוקרה שאני רוצה להעניק לד"ר מיכאל מירו, עיתונאי ואיש תקשורת. על תרומתו במשך שנים רבות באמצעות תוכניות רדיו ברשת ב', לא יודע אם אתם מכירים את התוכניות בלילה, ובשבת בבוקר, לקידום כלל התושבים בחברה הרב תרבותית בישראל. ד"ר מיקי מסתובב בחברה, בכל המגזרים ובודק אחד אחד לראות כיצד משתפים אותם זה עם זה ולא זה נגד זה. איך עוזרים לחלשים ואיך מטפחים ועוזרים להם. לך ד"ר מיכאל מירו אנו מאוד שמחים, אחרי היכרות של בינינו של כמעט עשרים שנה, להעניק לך את התעודה הזאת. ד"ר מיקי מירו היה מנהל של קול ישראל במשך שנים רבות. תודה רבה לך על הכל.

חברים יקרים, אני גם רוצה להודות למנחה, גד מידיעות אחרונות, שעמל רבות, על הכנס הזה, וההכנה והביצוע והוצאתו לפועל. ואני מאוד מודה לו. שאפו.

חברים, אנחנו בשלב הזה אנחנו רק התחלנו. אנחנו יוצאים לקוקטייל, כדי לסכם את החלק הזה של הכנס, בשעה שמונה למי שנשאר ארוחת ערב במלון, בשעה תשע סיור בירושלים עד חצות ונסיים במחנה יהודה. למחרת, מי שעוד לא נרשם, אנחנו בכיכר ספרא, נפגשים ב8:30 עד השעה 11:30 נקיים דיונים ופאנלים על התוכניות ברות הביצוע שהולכים להתבצע בירושלים, ומשם אנחנו יוצאים לסיור בתוך המנהרות של הכניסה לעיר, נעשה סיור במרכז התנועה של ירושלים נרצה לראות את הקרוסלה במרכז העיר ונסיים למי שעוד ישרוד למחנה יהודה ולפחות מקומות יחודיים עם מטעמים טעמים. נסיים מחר בסביבות השעה הזאת, אז לכל השורדים נשמח לראות אתכם, והמשך כנס מהנה.

תודה רבה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן