פנגו משיקה פיצ'ר חדש: "חניתי" שיזכיר למשתמשי האפליקציה להפעיל את שירות החניה בעת חניה ביעד והוא ישלים את הפיצ'ר קיים "זזתי"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פיצ’ר זה, הוא המשך משלים וישיר של הפיצ’ר המוביל “זזתי” המזכיר למשתמשים לסיים את החניה ברגע שעוזבים את המקום. חיבור שני הפיצ’רים מהווים פתרון שלם עבור הלקוחות בתחום החניה ונועדו לסייע ללקוחות לחסוך בתשלומים מיותרים ולהימנע מדוחות

שירות חניתי של פנגו (2) (002)

פנגו השיקה את הפיצ’ר החדש “חניתי” כחלק מסל הפתרונות שלה ללקוחותיה הנהגים.  הפיצ’ר  החדש “חניתי” יזכיר למשתמשי פנגו  במסלול סימפל  להפעיל את שירות החניה בעת חניה ביעד. פיצ’ר זה, הוא המשך משלים וישיר של הפיצ’ר המוביל “זזתי” המזכיר למשתמשים לסיים את החניה ברגע שעוזבים את המקום. חיבור שני הפיצ’רים מהווים פתרון שלם עבור הלקוחות בתחום החניה ונועדו לסייע ללקוחות לחסוך בתשלומים מיותרים ולהימנע מדוחות. הפיצ’ר יתפתח וישתדרג כל הזמן ובהמשך גם יוכל ללמוד את העדפות המשתמש, על מנת להפעיל את התזכורת רק באזורים הנדרשים. מהלך זה הינו חלק מהחשיבה ההוליסטית של החברה והשדרוג המתמיד בהקלה על חיי הלקוח.  הפיצ’ר מושק בימים אלו בגרסת בטא לחלק מהלקוחות. כאפליקציית המוביליטי המובילה בישראל פנגו ממשיכה לחדש ולתת ללקוחות שלה את הפתרונות הנוחים ביותר שיקלו על הנסיעה שלהם.

מנכ”ל פנגו, רועי אלבז: “אנחנו שמחים להמשיך ולשפר את רווחת הנהג ולהציע לו שירותים שיעזרו לחסוך דוחות חניה מיותרים. בפנגו חשוב לנו להיות קשובים ללקוחותינו, ושמנו לב כי במקרים רבים המשתמשים שוכחים להפעיל את פנגו או מפעילים אותו באיחור ולכן היה חשוב לנו להמציא שירות שיוכל לתת מענה לצורך זה”.
רועי אלבז מנכל פנגו- צילום עופר חג'יוב (2)
רועי אלבז מנכל פנגו- צילום עופר חג'יוב (2)

פנגו- פתרונות תשלום לתחבורה חכמה:  (www.pango.co.il) אפליקציה פופולרית בישראל המציעה ל- 2.5 מיליון לקוחותיה פתרון כולל לתחבורה חכמה. פנגו מרכזת לנהג באפליקציה אחת את כלל תשלומי התחבורה והשירותים הנלווים במקום אחד במטרה לשפר את חווית הנוסע ולחסוך לו זמן וכסף. האפליקציה מאפשרת תשלום בכבישי אגרה, שירותי חילוץ, שטיפומט, שירות תדלוק ורכישה בחנויות הנוחות של סונול, בתחבורה הציבורית בשיתוף עם Moovit. בנוסף לתשלום על חניה ב- 70 רשויות, וחניה במעל ל-400 חניונים ברחבי הארץ. עוד מספקת החברה שירותים משלימים ללקוחותיה בעלי הרכבים ובהם איסוף לטסט וטיפול וביטוח רכב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *