אבי טל, סמנכ"ל פיתוח במטאל פארקינג

המנחה, עופר  פטרסבורג:

אבי טל, סמנכ"ל פיתוח במטאל פארקינג, רואים שאנשים פחות משתמשים ברכב פרטי וגם החניות מאוד יקרות. גם מצומצמות. לא שנמצאים במצב ייחודי במדינת ישראל. מה באמת אתה רואה עשור מהיום כשישראל תסתגל למצב החדש?

-תראה התחזיות דיברו על זה, גם סיימון סיימון, הן שהחניון יהפוך לתחנה מרכזית של 'המייל האחרון' . קראתי בדיוק אתמול בגלובס, שיש חניונים בתל אביב שהתחילו לחייב עבור הטענה של חשמליים. גם רכבים אוטונומיים גם קוריקינטים גם אופניים חשמליים. הוא יהיה הקניון של המייל האחרון. הגעת, חנית עד נקודת המפגש תיקח כלי רכב אחר.

עופר- אעצור אותך, ראיתם מה קרה בסין עם נושא האופניים שהם פשוט הפכו להיות מטרד. ובארץ זה גם מתחיל להיות מטרד. אתה הולך לכל מקום רואה קוריקנט ואופניים זו קטגוריה בפני עצמה של חניונים.

-האישו שבאמת עמית הזכיר אותו עכשיו, שהמידע הזה כמעט קיים ולא מיוחצן החוצה. אני לא הזכרנו, אנחנו החברה הוותיקה בארץ למערכות הכוונה בחניון מערכות אדום ירוק. החניה החכמה הראשונה לפני עשור שהתקינו.  'אפליקצית סבתא'.

עופר: מהו באמת החזון שלכם קדימה? מה תהיה הטכנולוגיה?

-סנסורים חכמים יותר כמו סנסורים של מצלמה. ומערכת הפעלה אחת מרכזית שאפשר לעשות אינטגרציה בקלות כמו שעושים אצלנו, גם עם מערכות אחרות.

אחד מכאבי הראש הגדולים זה ביזור הטכנולוגיה. בשביל לעשות פתרון אחד לחניון צריך לדבר עם 700 ספקים. לפתוח את השער. הדבר הזה מאוד קשה ואנחנו רוצים להביא כלי פשוט שמאפשר לכולם באמצעות תכנות לעשות אינטגרציה לכולם.

אבי טל בראיון על חברת מטאל פארקינג בכנס חניה תנועה ותחבורה לשנת 2019

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.