"בדרך לעולם ללא דוחות": הסטארט-אפ Wisesight גייס 4 מיליון דולר בסבב גיוס A

ערמון, מייסד שותף ומנכ"ל Wisesight: "המטרה כעת היא להאיץ את תהליך ההתרחבות שלנו בישראל ובעולם, ולהפיץ את המוצר שלנו כמוצר PLUG & PLAY  הניתן להטמעה מהירה".

חברת  Wisesight מפתחת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לניהול עיר חכמה ומספקת מענה חדשני לבעיית החניה בישראל ובעולם,

חברת הסטארט-אפ הישראלית  Wisesight מפתחת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לניהול עיר חכמה ומספקת מענה חדשני לבעיית החניה בישראל ובעולם, מכריזה על סיום סבב גיוס A בסך 4 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו משקיעים פרטיים מישראל ומחו"ל.  החברה פיתחה מערכת חדשנית ובלעדית, המבוססת על בינה מלאכותית, מתוך מטרה לתת מענה טכנולוגי מתקדם לבעיית החניה בישראל ובימים אלו מתרחבת גם לארה"ב, אירופה ולאמירויות.

הטכנולוגיה שהחברה פיתחה מנגישה את התשלום לנהגים ומאפשרת מניעת דוחות חניה "בשאיפה להפוך את ישראל למדינה המובילה בעולם במספר דוחות החניה הנמוך לנפש".  המערכת של החברה ממפה את כלי הרכב החונים בחניות הרחוב ובחניוני הרחוב ברחבי העיר ועורכת בדיקה אם בוצעה הפעלת חניה פעילה, בישראל- מול אפליקציות התשלום פנגו וסלופארק ובשאר המדינות מול האפליקציות המקומיות שלהן . במידה ובעל הרכב לא שילם על החניה והוא מנוי באותן אפליקציות, נשלח אליו מסרון (SMS), עם תזכורת להפעיל את אפליקציית החניה, על מנת שיוכל להימנע מדו"ח.  

הטכנולוגיה מספקת שירותי IOT  אשר הופכים את העיר לחכמה ומסייעים לה בניתוח וזיהוי עומסי התנועה בכבישי העיר, תפוסה וזמינות של החניות הפנויות, התרעה על תאונות דרכים וניצול מיטבי של חניות הרחוב. בנוסף, המערכת עוזרת להכווין את הנהגים לחניות פנויות ברחבי העיר.

 

לדברי עקיבא ערמון, מייסד שותף ומנכ"ל Wisesight: "כל הערים בארץ ובעולם רוצות להפוך לערים חכמות אך לרובן המכריע אין את היכולת הכלכלית לעשות זאת. נוצר ביקוש אדיר מצד הרשויות העירוניות להשתמש בשירותים שלנו לטובת הפיכת העיר לעיר חכמה באמת. 

"הגיוס הנוכחי יאפשר לנו להמשיך ולהגשים את החלום שלנו- עולם ללא דוחות עם פחות פקקים וזיהום אויר. המטרה כעת היא להאיץ את תהליך ההתרחבות שלנו בישראל ובעולם, ולהפיץ את המוצר שלנו כמוצר PLUG & PLAY  הניתן להטמעה מהירה בשטח ע"י צוותי התקנה שעברו הדרכה פשוטה בנושא", אומר ערמון.

החברה זכתה בחוזים בחניונים מרכזיים ברחבי העולם, ביניהם: שדה התעופה של לוס אנג'לס (LAX), שדה התעופה של פיניקס PHX, ניהול אתר סכר הובר בארה"ב, ופרויקטים נוספים באירופה.

עד כה, הטכנולוגיה של Wisesight הוטמעה בערים מרכזיות ברחבי הארץ. כמו כן, החברה סייעה בהקמת שדה ניסוי בביה"ח שיבא, בשת"פ עם חברות טכנולוגיה נוספות, לטובת הפיכת המרכז הרפואי לעיר חכמה. לצד הפעילות בישראל, החברה זכתה בחוזים בחניונים מרכזיים ברחבי העולם, ביניהם: שדה התעופה של לוס אנג'לס (LAX), שדה התעופה של פיניקס ((PHX, ניהול אתר סכר הובר בארה"ב, ופרויקטים נוספים באירופה.

WISESIGHT הוקמה בשנת 2017 ע"י יוצאי התעשייה הביטחונית (תעשייה אווירית ומערכות הביטחון). מייסדי החברה הינם עקיבא ערמון, ראם רוקח, איתי קדוש, אלירן כהן וארז רוקח. החברה מעסיקה כ-20 עובדים במשרדיה בירושלים.

WISESIGHT הוקמה בשנת 2017 ע"י יוצאי התעשייה הביטחונית (תעשייה אווירית ומערכות הביטחון). מייסדי החברה הינם עקיבא ערמון, ראם רוקח, איתי קדוש, אלירן כהן וארז רוקח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.