בוקר טוב לכולם. ירושלים מארחת את כנס ישראל לחניה תנועה ותחבורה 2018. ברוכים הבאים. לכנס הזה המתקיים בפעם הרביעית, ושוב פה בירושלים. ביומיים הקרובים נעסוק בתכניות של מדינת ישראל לשנים הקרובות. איתנו בכירי משרד התחבורה ומומחים מהשורה הראשונה. נדבר על כל הדברים שמעניינים את כולם שהיו תקועים בפקקים וחיפשו חניה וכך הלאה. אנחנו, די מפגרים, די מיותר, אחרי אירופה ומקומות אחרים בתחומים האלה, וסוף סוף עושים דברים במדינה הזאת בתחום הזה ואנו מקווים כמובן שהדברים הללו יתקדמו.

נארח את נציגי הרשויות המקומיות כדי לשמוע גם על הזווית המקומית שלהם, אנחנו נדבר על החידושים והכיוונים אליו הולך התחום, כל התחום של תנועה ובעיקר חניה, נבחן פתרונות  יצירתיים בפרוייקטי נדל"ן פרוייקטים חדשים שקמים האם התנועה תזרום, כיצד מנהלים. נשמע מומחים שיציגו פתרונות חניה, באמצעות חניונים אוטומטיים. דבר שמתקדם בישראל. העובדה שבאירופה, עדיין למשל, ברוב החניונים לא קוראים את כרטיס החניה, פה רואים אותך מהמצלמה ופותחים לך.

אנחנו רוצים לספר שהכנס מועבר כרגע, בשידור חי בפייסבוק, בעמדו כנס ישראל לחניה, תנועה ותחבורה לייקים ושיתופים יתקבלו בברכה. הכנס מתמולל וילווה בתמלול. במהלך הכנס ניתן יהיה להמריא לסיור בשמי ירושלים, הזדמנות לערוך סיור אווירי בשמי הבירה, שמקבלת מעמד רשמי של בירה, אפילו בעולם, כבר בשבוע הקרוב, אנחנו מקווים שאנשי הנשיא לא יתקעו בפקק תנועה. ראיתי את הדרך למלון דיפלומט שנסללה מהר מאוד, זה מראה שאפשר לסלול דרכים ולהכינם במהירות כשרק רוצים.

מחר ימשיך הכנס כאן בירושלים, והוא ידון בפיתוח העצום של הכניסה לעיר, קווי הרכבת הצפויים לעיר בשנים הקרובות, בפרויקטים מרתקים בנושאי תנועה, חניה ותחבורה, ויתקיימו גם סיורים בעיר. הכנס בנושאים הבוערים על הפרק, פיתוח התחבורה, תנועה וחניה בישראל.

אני רוצה להודות למי שעומד מאחורי הקלעים, במשך חודשים רבים, על מנת להפגיש את כולנו פה, היום, פיני קבסה, שמתרוצץ פה מצד לצד, מוציא לאור של מגזין חניה והבעלים של חברת מסר אחד, אני רוצה להזמין את פיני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.