חברת חניה אורבנית מסרה לדיירים ברחוב לנצ'ט 7 בהרצליה מתקן חצי אוטומטי מתוצרת פרקולאי . המערכת משולבת ממערכות הידראוליות וחשמליות ומותאמת לחניה של 11 רכבים

חברת חניה אורבנית סיימה ומסרה לדיירים ברחוב לנצ'ט 7 בהרצליה מתקן חניה הכולל מערכת חצי אוטומטית המותאמת לחניה של 11 רכבים. המערכת מורכבת מ 3 קומות רכבים. הפלטפורמות העליונות במערכת זו מוגבלים בגובה של עד 1.5 מטר לרכבים, שאר המערכת ( קומה 0 וקומה 1-) מוגבלות לגובה של עד 1.7 מטר. היא משולבת ממערכות הידראוליות השולטות בהעלאה והורדה של קומות 1- ו 1 בהתאמה, ומערכת חשמלית אשר שולטת בהזזת המשטחים של קומה 0

 המערכת כוללת גם מערכת בקרה הכוללת חיישנים בכלל המשטחים (חיישני סוף טווח, וחיישני תזוזה) אשר מאפשרים תנועה מבוקרת של המשטחים השונים ושליטה במיקומם, בפתיחה של הנעילה ובנעילה של המשטחים הנדרשים.

במידה וקיימת תקלה באחד מהחיישנים כלל המערכת לא ניתנת להפעלה כאמצעי בטיחות. למערכת קיים לחצן EMG שהינו לחצן חירום – מטרתו – הפסקת הפעילות באופן מיידי של כלל המערכת. שימוש בלחצן זה יתרחש בחירום בלבד על ידי המשתמשים. איפוס של המערכת מצריך התערבות משתמש, וזאת רק לאחר בירור והבנה כי המערכת בטוחה לשימוש.

מערכת הדלתות בחניה זו גם היא אוטומטית ונשלטת על ידי מערכת בקרה. בעת הזמנה של חניה מסוימת, המערכת תפתח רק את הדלת הרלוונטית לטובת החניה וזאת לאחר שהמערכת סידרה את המשטחים כך שיהיה בטוח להחנות במערכת. המערכת ניתנת להפעלה דרך שלט רחוק המוקצה לכל חניה ולכל דייר. בנוסף, קיימת אפשרות להפעלה דרך לוח הבקרה.

 

מתקן פאזל ברחוב לנצט 7 בהרצליה_640x502
מתקן פאזל ברחוב לנצט 7 בהרצליה_640x502
המערכת ניתנת להפעלה דרך שלט רחוק המוקצה לכל חניה ולכל דייר.

מאפייני המערכת

  • המערכת מותאמת לחניה של 11 רכבים.
  • משקל מקסימלי עבור כל רכב הינו 2.2 טון
  • רוחב רכב מקסימלי הינו 2 מטר
  • אורך רכב מקסימלי הינו 5 מטר
  • גובה מקסימלי עבור קומה עליונה (קומה 1) הינו 1.5 מטר בלבד (מגבלת גובה בנין)
  • גובה מקסימלי עבור קומת כניסה (קומה 0) הינו 1.7 מטר
  • גובה מקסימלי עבור קומה תחתונה (קומה 1-) הינו 1.7 מטר
מתקן פאזל ברחוב לנצט 7 בהרצליה_640x502

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.