יוטרון הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת :תקים מערכת לוגיסטית אוטומטית בישראל תמורת כ-35 מיליון שקל.

עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה בצפון אמריקה 7 חניונים אוטונומיים ו-14 נוספים נמצאים בשלבי ביצוע שונים.  מתחילת השנה חתמה החברה על הסכמים להקמת חניונים אוטונומיים ומחסנים אוטומטיים בהיקף של כ-65 מיליון ₪.

חברת יוטרון, מובילה עולמית בשוק החניונים הרובוטיים האוטונומיים והמחסנים האוטומטיים, ונמצאת בשליטת קרן פימי ,חתמה עם לקוח ישראלי תעשייתי גדול הסכם לתכנון והקמה של מערכת מחסנים אוטומטיים המשולבים בתהליך הייצור המפעלי (טכנולוגיית(Warehouse In Production . המערכת כוללת תתי מערכות מהירות לאחסון תוצרת המפעל ושליפת מוצרים בהתאם להזמנות הלקוחות ומשטוח רובוטי אוטומטי. ההסכם כולל את התכנון וההקמה של המערכת והתמורה בגין ההסכם המסתכמת בכ-35 מיליון ש"ח תשולם בהתאם להתקדמות אבני דרך בביצוע הפרויקט שצפוי להתחיל ברבעון השני לשנת 2021 ולהסתיים ברבעון הראשון של שנת 2023. החברה מובילה את השוק המקומי בתחום מערכות הלוגיסטיקה האוטומטית והמערכות מתוצרתה, המשרתות לקוחות מובילים בשוק הישראלי, מאחסנות ושולפות מדי יום עשרות אלפי פריטים באמינות ותפוקה גבוהה באמצעות טכנולוגיה אינטגרטיבית מתקדמת שהחברה פיתחה.

 

מערכות החניה האוטונומית של החברה משמשות מדי יום אלפי רכבים ונחשבות למובילות בשוק העולמי באמינות ובתפוקה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה בצפון אמריקה 7 חניונים אוטונומיים ו-14 נוספים נמצאים בשלבי ביצוע שונים.  מאז תחילת השנה חתמה החברה על הסכמים להקמת חניונים אוטונומיים ומחסנים אוטומטיים בהיקף של כ-65 מיליון ₪.

מנכ"ל יוטרון, חיים שני: "יוטרון מציגה בפרויקט הזה יכולות של הקמת מחסן אוטומטי המשתלב באופן מובנה בתוך תהליך הייצור העיקרי של הלקוח ומאפשר מיקסום היעילות התפעולית על המשתמע מכך. עם היציאה ההדרגתית ממשבר הקורונה אנו עדים לצמיחה של תחום המרכזים הלוגיסטיים ועימה לביקוש גובר לפתרונות לוגיסטיים המשלבים מערכות רובוטיות מתקדמות. הסכם זה אשר נחתם עם הלקוח, משקף את ההכרה של התעשיה בישראל ביתרון התחרותי של טכנולוגיית החברה ואיכות מוצריה. אנו גאים לחתום על הסכם נוסף בשוק הבית שלנו ולממש את אסטרטגיית הצמיחה של החברה. הפרויקט הנוכחי מצטרף להסכמים רבים אחרים שעליהם חתמה לאחרונה יוטרון להקמת חניונים אוטומטיים בערים שונות בארה"ב כמו ניו יורק, לוס אנג'לס, בוסטון, סן פרנסיסקו, יוסטון ודנבר."

יוטרון בע"מ היא חברה ישראלית ציבורית העוסקת בתחום הפתרונות האוטומטים: תכנון, הקמה ותחזוקה של חניונים רובוטיים ומערכות לוגיסטיות אוטומטיות בעיקר מחסנים ומרכזי הפצה אוטומטיים. מניות יוטרון נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. יוטרון מעסיקה כ-110 עובדים; מטה החברה ומשרדיה בישראל ממוקמים בקריית שדה התעופה. החברה נמצאת בשליטת קרן פימי ומייסד החברה חיים שני, המכהן כמנכ"ל החברה.

חיים שני מייסד חברת יוניטרוניקס בכנס חניה ותחבורה
חיים שני מנכ"ל יוטרון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.