פיני קבסה מפיק הכנס_426x640

דברי פתיחה: פיני קבסה, עורך ראשי של מגזין חניה ותחבורה ומפיק הכנס.

 ברוכים הבאים, לכנס ישראל לחניה, תנועה ותחבורה 2018. אנחנו שמחים לארח אתכם גם השנה בירושלים, ומודים לכם שהגעתם. לקראת הכנס, קיימנו איתכם התייעצויות בנוגע לנושאים ולהרצאות השנה, בחרנו לדון בתכניות לקידום התחבורה הציבורית, בתכניות ממשיות להכנת ערי ישראל לתחבורה וחניה חכמה ועתידית, וגם נדון השנה בדרכים לניצול יעיל של משאבי החניה בישראל ובפתרונות חניה מסייעים לצורכי ההתחדשות העירונית במרחב הציבורי.

 

מחר נקיים סיור, בשכונת בית הכרם, במתקן של חניון אוטומטי. וכמו כן נקיים מחר סיור בתחנת הרכבת החדשה, של ירושלים, על שם יצחק נבון, סיור. כמובן כולכם מוזמנים.

 

מאוד חשוב לי להגיד, שאנחנו בעצם מקיימים את הכנס הזה, כחלק מפעילות של פיתוח הקהילה המקצועית. אנו רוצים ליצור פלטפורמה שמחברת בין המגזר הציבורי לבין הפרטי. אולי לא כולכם יודעים, אבל רק לפני חודשיים הוצאנו משלחת, ישראלית מאורגנת, גדולה מאוד, של אנשים מהמגזר העסקי והפרטי, לאינטרטרפיק 2018 באמסטרדם. במטרה להנגיש לסייע ביצירת קשרים חדשים עם חברות אירופאיות מובילות. למשלחת היתה נוכחות בולטת וחשובה, היה איתנו גם השגריר, אביב שיר-און שליווה את כל התהליך, לא מעט מכם גם נמצאים פה. ובסוף היום יש לנו גם מצגת סיכום, של האירוע.

 

השנה יצאנו בשיתוף פעולה עם חברת פארקינג 38 לסין ללמוד על השקעות הממשל הסיני בתחום החניה. אנו מדברים על השקעות של מאות מיליארדים. בתחומים שהם רוצים לפתח, והם מכריחים את החברות הסיניות לרכוש את המוצרים והשירותים, על מנת שהם יתנסו, ואנחנו חושבים שהשוק הזה יהיה גם פתוח לישראלים. נמשיך להעביר את המידע הרלוונטי וההתפתחויות בשוק זה באמצעות העיתון שלנו חניה ותחבורה.

 

אנחנו רוצים להגיד שהכנס מתקיים בשיתוף עיריית ירושלים, ומנהלת אגף החניה בעיר גב' רויטל מרזין. שאיתנו פה.תודה רויטל על האמון, לך ולחברים שנמצאים בחוץ ומציגים, מהמגזר הפרטי ציבורי. אנחנו מאוד מודים לכם שהגעתם לאירוע, מזמינים אתכם לקחת איתנו חלק בפעילויות בארץ ובעולם. בהצלחה לכולנו, תודה רבה.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.